Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Може да ви обезбеди OEM услуга?

Да, ние може да го направи OEM, што значи дека големината, материјалот, количината, дизајн, пакување и вашето лого ќе се прилагоди yoaur услов.

Што е MOQ за вашето производство?

На MOQ зависи од вашите барања за бојата, големината, материјалот и така натаму. Некои нормални предмети немаат услов MOQ, која постојано се произведуваат во текот на годината.

Како можам да добијам крпа примерок за да се потврди квалитетот?

1. Ве молиме да ми кажете спецификациите на крпи што го сакате. Ние ќе се погледне за мостри за вас во нашата соба примерок.
2.Give ми вашите дизајни на крпи, ние може да го направи примероци за вас.

Како да се контролира products'quality?

Ние си имаме свој систем за контрола на квалитет и ќе ја испита секоја полу-производи во процесот на производство. Покрај тоа, принципот ние секогаш се одржи е "да им обезбеди на клиентите со најдобар квалитет, најдобра цена и најдобра услуга".

Како можам да се плати за цел?

Имаме L / C, T / T, трговија за осигурување за вашиот избор. Само врз основа на кој начин е погодно за вас.

Како за време на испорака?

Општо земено, тоа ќе трае 30 до 60 дена по приемот на вашата исплата однапред. одредено време на испорака зависи од предмети и количината на вашата нарачка.

Сакаат да работат со САД?