FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A mund të ofrojnë shërbim OEM?

Po, ne mund të bëjmë OEM, që do të thotë madhësia, materiale, sasinë, dizajn, paketim dhe logo juaj do të përshtatur si kërkesë yoaur.

Çfarë është moq për prodhimin tuaj?

Moq varet kërkesën tuaj për ngjyra, madhësia, materiale dhe kështu me radhë. Disa artikuj normale nuk kanë asnjë kërkesë moq, e cila ne vazhdimisht prodhojnë gjithë vitit.

Si mund të marr një mostër peshqir për të konfirmuar cilësinë?

1. Ju lutem më tregoni specifikacionet e peshqir ju dëshironi. Ne do të shikojmë për mostrat për ju në dhomën tonë mostër.
2.Give më planet tuaja të peshqir, ne mund të bëjmë mostrat për ju.

Si për të kontrolluar products'quality?

Ne kemi vet sistemin tonë të kontrollit të cilësisë dhe do të inspektojë çdo gjysmë-produkt në procesin e prodhimit. Për më tepër, parimi që ne gjithmonë të mbajë është "të sigurojë klientët me cilësi më të mirë, çmimin më të mirë dhe shërbimin më të mirë".

Si mund të paguaj rendin?

Ne kemi L / C, T / T, të sigurimit të Tregtisë për zgjedhjen tuaj. Bazuar vetëm në cilën mënyrë është i përshtatshëm për ju.

Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?

Në përgjithësi, ajo do të marrë 30 deri në 60 ditë pas marrjes së pagesës tuaj paraprakisht. Herën e ofrimit të veçanta varet nga sendet dhe sasisë së porosinë tuaj.

Duan të punojnë me ne?